PARTNERZY

Centrum diagnostyczno lecznicze TopMedyk zaprasza na wizyty u lekarzy specjalistów. Wybitny zespół fachowców z takich dziedzin jak kardiologia, urologia, onkologia, pediatria, endokrynologia, ortopedia jest do Państwa dyspozycji. W nowocześnie i funkcjonalnie urządzonych gabinetach przyjaznych dzieciom, przeprowadzamy badania i leczenie zarówno dzieci jak i dorosłych.

Jeśli szukasz firmy która zapewni Ci kompleksowe usługi marketingowe PromoFox to doskonały wybór. Realizujemy projekty i zlecenia do druku, wszelkiego rodzaju ulotki i foldery reklamowe, banery wewnętrzne i zewnętrzne w technologii mesh, tablice reklamowe PCV, podświetlane kasetony i szyldy, oklejanie witryn sklepowych oraz pełen zakres działań promocyjnych w internecie, od realizacji stron i sklepów internetowych po ich pozycjonowanie.

Demot.pl to firma specjalizująca się w demontażu i rozbiórce aut oraz sprzedaży części używanych do samochodów wszystkich marek, w ramach szerokiej działalności firmy mogą Państwo przeprowadzić złomowanie samochodu w autoryzowanej stacji demontażu pojazdów, wykonać wymianę opon wraz z zakupem oraz zakupić używane części samochodowe dostępne w szerokiej ofercie sprzedażowej którą można przejrzeć na stronie sklep.demot.pl

Dr Michał Wolnicki to specjalista w dziedzinie urologii i chirurgii dziecięcej, który od wielu lat prowadzi diagnozowanie i leczenie chorób urologicznych u dzieci. Posiadając wysokie kwalifikacje zawodowe nieustannie rozwija swoje umiejętności i wiedzę biorąc udział w wielu sympozjach i konferencjach naukowych. W ramach swojej praktyki lekarskiej  leczy m. in. wnętrostwo, stulejke, spodziectwo oraz wykonuje kompleksowe badania urodynamiczne.

BG Gas to Krakowska firma specjalizująca się w serwisowaniu, przeglądach i montażu samochodowych instalacji gazowych. Wieloletnie doświadczenie oraz wysoko wyspecjalizowany zespół fachowców jest gwarancją tego iż dobór i montaż instalacji LPG w Państwa samochodzie będzie wykonany na najwyższym poziomie.  Mimo iż specjalizacją firmy są instalacje STAG, można do nas przyjechać z każdym problemem dotyczącym instalacji LPG.